Anasayfa Aktif Emlak Hakkında Satılık Kiralık Emlak Talepleri Emlak Haberleri İletişim

İletişim / Ulaşım
Tel : 0 (262) 452 5324
Gsm : 0 (543) 598 4470
Adres :
Atatürk Cad. Rıza Lokantası Üstü. Kat:1 No:52 Karamürsel / KOCAELİ
İletişim formumuzdan bize ulaşmak için tıklayınız
Karamürsel Aktif Emlak

Gayrimenkul Sektöründe Güçlü Bir Marka
Karamürsel Aktif Emlak Körfez köprüsü projesinin bir süre önce yeniden hayata geçirilmesiyle birlikte, Yalova'da Altınova.da ve Kocaelinin Karamürsel ilçesindeki yatırımcılar emlakçıların kapısını çalanların sayısı arttı. İmar tadilatlarıyla birlikte satışlar patladı.ki

Emlak karamürsel aktif Yabancı konut alıcısına hukuksal danışmanlık hizmetleri Türk Gayrimenkul Proje Geliştiriciler ile Arap Yatırımcıları buluşturmak.Arap ve Türk Cumhuriyetleri Konut alıcılarına danışmanlık hizmetleri vermekteyiz..

Emlak karamürsel aktif Yapım çalışmaları süren Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi ve bu projenin en önemli geçiş noktalarından olan, 2015’te bitmesi planlanan İzmit Körfezi asma köprüsü, bu güzergahtaki arsa ve emlak fiyatlarını artırdı...

Emlak karamürsel aktif Müşteri konut satışında aracılı müşteri yanında ayrıca aracısız müşteri bulmak istiyorsanız bizim çalışmalarımızda yer almanızı öneririm. Konut projenizi tüm dünyasındaki alıcıların önüne bir seçenek olarak koyalım..

Emlak karamürsel aktif Her sabah Türkiye’ye alım yapmaya gelen müşteriler var. Her geçen gün bu sayı artacak. Kaç tanesinden sizin haberiniz var? Bizim çalışmalarımızda yer alırsanız, Türkiye’ye gelen Arap,yatırımcı ve sektör alıcıların büyük çoğunluğu sizin projenizden de haberdar olacaktır.

Emlak karamürsel aktif, Ülkemize değer katan ve çağın ihtiyaçlarıyla uyumlu gayrimenkul projeleri üretmeyi yurt içi gayrimenkul projelerinin gelişim, yatırım ve pazarlama süreçlerini yönetmek. Emlak karamürsel aktif Gayrimenkul Yatırım Bu alandaki faaliyetlerini hızlandıran büyük projeleri.de yakından takip etmektedir.

Emlak karamürsel aktif Kocaeli Karamürsel Türkiye'nin önde gelen şirketlere öncülük yapmaktadır. Yatırımcı şirketlerin daha yaşanabilir, daha güvenli bir yaşam merkezi oluşturulması amaçlanmaktadır, Emlak karamürsel aktif, Özel sektör ortaklığıyla yapılan ilk yenileme projesi olma özelliği Şirket, uzun soluklu ve çok aktörlü bu projenin çözüm ortaklarından biri olarak, bölgede yaşayanlar için geliştirilen sosyal planla ilgili üzerine düşen tüm katkıyı gönüllü olarak gerçekleştirmektedir.

Emlak karamürsel aktif

Select Language


Emlak Ara
Şehir
İlçe
Durumu
Kategorisi
Emlak Haberleri
Banka Konut Kredileri
Yapı Kredi Bankası
Fortis
Akbank
Garanti Bankası
VakıfBank
Türkiye Halk Bankası
İng Bank
KOÇBANK
Türkiye İş Bankası
HSBC
FinansBank
DenizBank
TEB
Anadolubank